Nastavnici - obrazovanje odraslih


Prometna skupina predmeta

Željko Crnko  -  zeljko.crnko@scp.hr

Tomislav Ćurković, prof. savjetnik  -  tomislav.curkovic@scp.hr

Pavle Divković, prof. savjetnik  -  pavle.divkovic@scp.hr

Igor Jelić - igor.jelic@scp.hr

Dražen Kobasić  -  drazenkobasic01@net.hr

Tomislav Kučina, prof. savjetnik  -  tomislav.kucina@scp.hr

Miljenko Lukiček, prof. savjetnik  -  miljac59@gmail.com

Tomislav Papić  -  tomislav.papic@yahoo.com

Milan Pernar  -  milan.pernar@scp.hr

Marija Robić  -  marija.robic@zg.t-com.hr

Karlo Šoštarić - karlo.sostaric@scp.hr

Krešimir Utović - kresimir.utovic@scp.hr

Tomislav Žlabur - tomislav.zlabur@scp.hr

Strojarska skupina predmeta

Željko Brguljan  -  zeljko.brguljan@scp.hr

Renata Heljić, prof. mentor  -  renata.heljic@scp.hr

Sanja Tirić, prof. mentor  -  sanja.tiric@scp.hr

Mirjana Vidanović  -  mirjana.vidanovic@scp.hr

Lovorka Vidić, prof. mentor  -  lovorka.vidic@scp.hr

Ekonomska skupina predmeta

Vesna Dumančić  -  vesna.dumancic@scp.hr

Tomislav Fabijanić  -  tomislav.fabijanic@gmail.com

Prva pomoć

 

Praktična nastava

Dražen Kobasić  -  drazen.kobasic01@net.hr

Karlo Šoštarić - karlo.sostaric@scp.hr

Prometna kultura

Renata Debartoli - renata.debartoli@scp.hr

Snježana Kovač, prof savjetnik  -  snjezana.kovac@scp.hr

Goriva i maziva, Kemija

Vedrana Cvitanić  -  vedrana.cvitanic@scp.hr

Računalstvo

Ana Martinić - ana.martinic@scp.hr

Zdenko Sabo  -  zdenko.sabo@scpt.hr

Geografija

Snježana Eror Adamić  -  snjezana.e.adamic@gmail.com

Fizika

Jure Ajduk  -  jure.ajduk@scp.hr

Nataša Gotal - natasa.gotal@scp.hr

Povijest

Tomislav Šarlija, prof savjetnik - tomislav.sarlija@scp.hr

Josip Sraka  -  josip.sraka@scp.hr

Politika i gospodarstvo, Etika

Vesna Dumančić - vesna.dumancic@scp.hr

Ivana Zelenika - ivana.zelenika@scp.hr

Hrvatski jezik

Marija Bednjanec, prof. savjetnik  -  marija.bednjanec@scp.hr

Manuela Goleš Bašić - manuela.goles@scp.hr

Josip Hadrović  -  jhadrovic@yahoo.com

Daliborka Kokić  -  kokic33@gmail.com

Andrea Maskalan  -  andrea.maskalan@scp.hr

Danica Selak  -  danica.selak@scp.hr

Josip Sraka  -  josip.sraka77@gmail.com

Ljiljana Šutalo Zorić  -  ljilja.sutalo@gmail.com

Engleski jezik

Sandra Ivanušić  -  sandraivanusic@yahoo.com

Njemački jezik

Marina Ignjačić - marina.ignjacic@scp.hr

Marina Katalenić  -  marinakatalenic@net.hr

Matematika

Jasna Biočić  -  jasna.biocic@scp.hr

Marija Mlinarević  -  m.mlinarevic@gmail.com

Mirela Panić  -  mirela.panic@scp.hr

Tjelasna i zdravstvena kultura

Matija Brkljačić - matija.brkljacic@scp.hr

Ana Gržalja - ana.grzalja@scp.hr

Martina Sesar - martina.sesar@scp.hr

 


Kontakt


"Škola za cestovni promet"
Trg J.F. Kennedyja 8, Zagreb
www.scp.hr
01/2303 444

Radno vrijeme

Pronađite nas na karti

Kliknite na polazište za izračun udaljenosti i vremena putovanja: